Проблеми ізоляції, обумовлені пандемією COVID-19, висвітлили дуже велику проблему домашнього насильства. Тому сьогодні Христова Церква хоче бути поруч з кожною сім’єю, яка переживає ці труднощі.

Про це заявив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, у своєму відеозверненні з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

«Навіть тоді, коли [через карантинні обмеження] ми не можемо фізично зібратися разом у наших парафіях і громадах, дозвольте сьогодні Церкві завітати до ваших родин за допомогою сучасних засобів зв’язку», – зазначив Глава УГКЦ. 

Він закликав усіх віруючих до спільної молитви, щоб кожна родина була школою любові.

«Саме силою любові можна все здолати, перебороти і оздоровити. Лише оазис любові дає можливість пережити навіть глобальні виклики, які стоять сьогодні перед людством. Саме сила любові, яку ми можемо пережити в нашій сім’ї є сьогодні ліками проти страху. Не боятися в сучасних обставинах можна лише тоді, коли ми відчуваємо силу солідарності, любові, взаємної підтримки в наших родинах. Нехай сім’я – плідний союз любові між чоловіком і жінкою, буде цим маяком, який дасть світло для розбурханого людства в сучасних обставинах», – наголосив Блаженніший Святослав, Глава Української Греко-Католицької Церкви.