Заявки приймаються до 2 листопада 2020 року включно.

Відповідаючи на глобальні виклики пандемії COVID-19, у березні Міжнародний фонд «Відродження» оголосив довготривалий Конкурс “Людяність і взаємодопомога”. А з квітня ініціатива діє у партнерстві з Європейським Союзом.

За весь час було підтримано понад 100 проєктів на загальну суму 13,5 млн. гривень.

Запрошуємо усіх, хто своїми важливими справами допомагає долати наслідки пандемії COVID-19 подаватись на останню хвилю конкурсу. 

Дедлайн: 2 листопада 2020 р.

Також, ми приймаємо заявки від тих проєктів, які раніше отримували відмову та сподіваємось, що додаткова спроба принесе успіх та важливі результати для нашої спільної місії.

Мета конкурсу – підтримка громадських ініціатив, які спрямовані на посилення солідарності, самозарадності та взаємодопомоги в українському суспільстві під час пандемії COVID-19.

Максимальна сума гранту становить 250 000 гривень, середній розмір гранту – 150 000 гривень.  

Подавати заявки можуть громадські організації, громадські спілки, благодійні фонди, зареєстровані у будь-якому регіоні України. Неформальні волонтерські ініціативи, органи місцевого самоврядування та релігійні громади можуть брати участь у партнерстві з громадськими / благодійними організаціями / благодійними фондами. Прохання додати до заявки стислу інформацію про наявний досвід основних фахівців, залучених до проєкту. 

Заявки можна подавати на такі категорії: 

  • Допомога закладам охорони здоров’я та медичним працівникам. Мета: надання підтримкизакладам охорони здоров’я та медичним працівникам, які безпосередньо задіяні у протидії пандемії SARS-CoV-19. 
  •  Самозарадність вразливих груп. Мета: Підтримка і розвиток самозарадності й опірності представників вразливих груп і вразливих громад в умовах поширення COVID-19 в Україні та протидія її прогнозованим соціально-економічним наслідкам. 
  • Повага до прав людини та доступне правосуддя. Мета:  забезпечити громадський контроль за дотриманням принципів пропорційності, законності, мінімальної необхідності та тимчасовості обмежень прав людини і основоположних свобод в умовах боротьби та подолання наслідків епідемії.
  • Інформування та просвітництво. Мета: cприяти поширенню достовірної, науково обгрунтованої інформації, пов”язаною з протидією COVID-19
  • Подолання соціально-економічних наслідків. Мета – допомога  у подоланні наслідків  соціально-економічних наслідків пандемії COVID-19 в Україні для соціальних підприємств та вразливих груп людей

Кошти, надані Фондом в рамках проєкту, можуть бути використані винятково на:

  • проєктні заходи;
  • закупівлю товарів, витратних матеріалів, послуг, що відповідають критеріям вибраного лоту Конкурсу;
  • оплату праці персоналу організації та залучених фахівців;
  • послуги транспорту, зв’язку, які безпосередньо пов’язані з виконанням проєкту

Уся детальна інформація про умови конкурсу, заявників, а також куди надсилати заявку - на сайті.

За більш ніж півроку діяльності нашої гуманітарної ініціативи ми ще більше впевнились, що громадянське суспільство України - дуже сильне, особливо, коли ми разом.

Список переможців Конкурсу оголошуються на офіційному веб-сайті Фонду. 

З усіма питаннями щодо конкурсу ви можете писати на pr@irf.ua або на фейсбук-сторінку Фонду.